Baloncum - Hakkımızda


Müşteri memnuniyetini temel ilke olarak benimseyen Baloncum, özgün tasarımları, etkili çözümleri, kendi ekip ve ekipmanları ile özel günlerinizde daima yanınızda.
 

Uzman dizayn elemanlarımızla aktivitelerinizin en güzel şekle gelmesi için en iyi çözümleri sunarız. Unutulmayacak organizasyonlar hazırlarız. Baloncum organizasyonlarınızda çözüm ortağınız ve destekçinizdir. Standart balon süsleme çalışmalarının yanında özel tasarım ve istekleriniz için de alternatifler sunmaktayız.
 

Balon, geniş bir kullanım alanına sahip bir üründür. Baloncum; süslemeden reklama, eğlenceden promosyona kadar gerek kurumsal gerekse bireysel ihtiyaçlarınıza cevap verir. Baloncum, balon süsleme alanında farklı ve özgün tasarımlar sunma gayreti içindedir. Baloncum olarak yıllar içerisindeki deneyimlerimizi süsleme alanından organizasyon alanına da taşıyoruz. Müşterilerimizin de talepleri doğrultusunda organizasyon ve tanıtımla iligli ihtiyaçlara da cevap veren firmamız Orkoz Tanıtım Sanayi Ticaret Ltd Şti adı altında kurumsal bir üst kimlik altında faaliyetlerine devam etmektedir. Orkoz Tanıtım; Baloncum ve Havaifişekçim markaları ile güçlenerek gelişmektedir.

 

 

Faaliyet Alanlarımız       
Özel kutlamalar,  düğünler, nişanlar, sünnet düğünleri, doğum günleri, açılışlar, gösteriler ve fuarlar, turnuvalar, yarışlar ve spor karşılaşmaları, doğrudan satış merkezleri, siyasi mitingler, sünnet düğünleri, sürpiz evlilik teklifleri...

Baloncum ile irtibat kurun...

 

 

 

 

 

 

 

Etiketler: baloncu, balon, balon süsleme, balon dekorasyonu, balon süsleme nasıl yapılır, balon süslemeci, baskılı balon, dekorasyon, çaça balon, jumbo balon

 

 

Yunus Emre Cad. Erdal Sok. No:5/1A Sanayi Mah. 4.Levent - İstanbul
Telefon:  (212) 268 03 93 Faks:  (212) 268 03 94

bilgi@baloncum.com